O nas

Grzegorz Nieścier

Dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara (stopień Intermediate - Junior III). Praktykuje jogę od 20 lat.

Zaczynał w 1992 r. w warszawskiej Akademii Hatha-Jogi Sławomira Bubicza z którą był związany 9 lat. Zainteresowania jogą i Indiami dały impuls do studiowania indologii na wydziale neofilologii UW i dwóch kilkumiesięcznych podróży do Indii w 1997 i 2006 roku gdzie praktykował w Instytucie Iyengara.

Od 2000 roku wyjeżdża regularnie do Stanów Zjednoczonych gdzie praktykuje w Iyengar Yoga Institute of Champain-Urbana, prowadzonym przez doświadczoną nauczycielkę jogi terapeutycznej - Lois Steinberg, w Bostonie u Patricii Walden oraz w Yoga Circle w Chicago u Gabriela Halperna, Patriny Dobish i Jane Tuma. W Polsce brał udział w wielu kursach prowadzonych przez takich nauczycieli jak Rita Keller z Kolonii, Gabriela Gubillaro z Florencji, Faeq Biria z Paryża i Rajvi Mehta z Bombaju oraz w warsztatach organizowanych przez Konrada Kocota, Jurka Jaguckiego i Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara.

Wykształcenie techniczne (jest magistrem inżynierem elektroniki medycznej i jądrowej) wykorzystuje w precyzji i metodycznym podejściu do uczenia jogi.

Instruktor rekreacji ruchowej specjalności kinezyprofilaktyka i ćwiczenia psychofizyczne uzyskany w 2005 roku na AWF-ie w Katowicach.

Zainteresowania: muzyka klasyczna, fizyka, fizjologia i anatomia ruchu, sanskryt.

Justyna Kobos

Jestem dyplomowanym nauczycielem jogi metodą BKS Iyengara, instruktorem rekreacji ruchowej, akredytowanym przez TKKF. Ukończyłam studia podyplomowe o specjalizacji „Joga i Relaksacja” na Wydziale Rehabilitacji AWF im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz kurs nauczycielski w linii BKS Iyengara, prowadzony przez Konrada Kocota.
Na macie odnajduję równowagę, spokój i skupienie. Swoim uczniom staram się pokazać, w jaki sposób joga uwrażliwia, zwiększając czucie siebie i świata. To nie cel jest w praktyce ważny, lecz droga, którą trzeba przemierzyć. Droga, która nigdy się nie kończy.
Joga pomaga w pokonywaniu stresu. Wymogi współczesnego świata sprawiają, że narzucamy sobie bardzo intensywne tempo i wymagania. Martwimy o przyszłość, mamy zbyt mało czasu na odpoczynek, życie rodzinne, pasje. Joga daje siłę, stabilność i „zatrzymanie”, tak potrzebne w dzisiejszych czasach.
Poza matą jestem specjalistą ds. komunikacji i marketingu, tłumaczem języka angielskiego i rosyjskiego. Zapatrzoną w niebo entuzjastką dalekich podróży, aktywności fizycznej i wszystkiego, co piękne, naturalne i prawdziwe.

Antoni Wojtaś

Milena Kurowska

Nauczyciel Jogi Certyfikowany przez International Integral Yoga Institute

 

Joga uczy mnie poznawać ciało, jego granice oraz możliwości…to również ścieżka, by poznać siebie. Z pewnością, to co daje mi inspirację do pracy to ludzie, możliwość obserwacji i akceptacji. Najpiekniejsza relacja, jaką możemy zbudować , to ta z samym sobą , bo ona otwiera nam drzwi na resztę świata

Michał Woroncow

Dyplomowany Nauczyciel jogi Iyengara (stopień Introductory II). Lekarz stomatolog.

Karolina Nieścier

Absolwentka Podyplomowych Studiów Relaksacja i Joga na Wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie.
Jogę praktykuję od 2007 r. 

Z wykształcenia dziennikarz, zainteresowana zdrowym trybem życia.

..Ramy są po to by nadać początkowy kształt, dalej jest twórczość, szukanie siebie w jodze i w życiu..

Joga na początku wydaje się odtwórcza, ale tak jak we wszytskim.. najpierw trzeba poznać zasady, by na tych fundamentach móc tworzyć wg możliwości i potrzeb własnego ciała i ducha. I wtedy zaczyna się joga - łączenie siebie z wszechświatem..